Vo štvrtok 10.mája si študenti gymnázia zmerali sily vo volejbale. Volejbalový turnaj, ktorý každoročne organizuje Študentský parlament, spoznal v závere svojho víťaza, ktorým sa deň pred ukončením štúdia stali tohtoroční maturanti, študenti IV.AG. Na 2. mieste sa umiestnili študenti triedy sexta, 3. miesto vybojovali septimáni. Všetkým zúčastneným ďakujeme za zdarný priebeh turnaja a víťazom želáme veľa šťastia pri zelenom stole.