Vo štvrtok 25. júna si žiaci 2. stupňa ZŠ zmerali sily v atletike. Súťažili jednotlivci v kategórii žiakov a žiačok, ale aj v kategórii družstiev. Po výborných a bojovných výkonoch všetkých súťažiacich sa dievčatá tešili z tohto poradia:
1. miesto Emma Račková
2. miesto Anna Kristína Bajcurová
3. miesto Gréta Zlacká
Pradie chlapcov bolo následovné:
1. miesto Matúš Harakaľ
2. miesto Dominik Jurašek
3. miesto Andrej Koceľa.
Súťaž družstiev určila poradie:
1. miesto VI.A
2. miesto VIII.A
3. miesto VII.A
Všetkým ďakujeme výborné výkony a víťazom srdečne blahoželáme.

