Video z tejto akcie sa dá pozrieť po kliknutí SEM.
Dňa 14.02.2019 sme na škole slávili 20. výročie založenia Gymnázia sv. Košických mučeníkov.
Slávnostná udalosť sa niesla v duchu motta ,,Obnoviť túžbu po vernosti“ - ostať verný odkazu sv. Cyrila a Metoda a sv. Košických mučeníkov.
Slávnostnej omše, ktorú celebroval Mons. Marek Forgáč, sa zúčastnili bývalí riaditelia, zamestnanci, priatelia školy, učitelia, žiaci a rodičia žiakov. Pozvanie prijal aj pán primátor mesta Ing. Miloš Meričko. Po kultúrnom programe sme sa všetci spoločne stretli na milom posedení, kde sme v priateľskom rozhovore spomínali na roky minulé, ale hlavne s nádejou a smelými plánmi sa pozerali do budúcich rokov. Tešíme sa, že stále rastieme, meníme sa , modernizujeme a skrášľujeme školu, ale hlavne dosahujeme výborné výsledky v celoštátnom meradle. Preto i naďalej sv. Cyril a Metod, patróni našej školy, orodujte za nás!