V piatok 25.3. sme v našej triede 1. A privítali našich milých škôlkárov z MŠ sv. Terézie z Lisieux. Boli to veľmi milé spoločne strávené chvíle. Prváci ukázali svoje super čitateľské zručnosti, predstavili zaujímavé matematické prostredia Hejného metódy a naučili svojich mladších kamarátov programovať interaktívnych robotov Bee-Botov Včielky.
Aj malí škôlkári ukázali svoju šikovnosť a tak im právom patrili pekné odmeny a darčeky. Tešíme sa na ďalšie stretnutia! :)
tr. učiteľka Lenka