• Žiacky parlament

• Aktivity parlamentu

• 14. 02. 2024

sv. Valentín

Na Valentína sme si pripomenuli, aké je dôležité prejavovať si lásku a city. Sv. Valentín je patrónom všetkých, ktorí sa majú radi - zaľúbených, priateľov, milujúcich rodičov... Žiaci základnej školy si vyskúšali, že aj v dobe digitálnych technológií má posielanie listov a pohľadníc svoje čaro. Naši valentínski poštári všetky listy roztriedili a s úsmevom doručili.

Nezabúdajme však, že lásku a vzájomné porozumenie si máme prejavovať nielen 14. februára, ale každý deň v roku.

• 18. 10. 2022

Šúpanie mrkvy a najdlhšia šupka z jablka

Žiacky parlament sa rozhodol ozvláštniť tradičný Deň zdravej výživy. Tento rok sme vyskúšali zručnosti žiakov tried V. A – IX. A, tercia – kvarta v čistení mrkvy a šúpaní najdlhšej šupky jablka.

• 17. 10. 2022

Deň zdravej výživy

Pri príležitosti Dňa zdravej výživy si triedy V. A - IX. A, tercia - kvarta pripravili výstavky ovocia a zeleniny. Tradične sa  hodnotila estetická stránka, množstvo a druhy ovocia a zeleniny. Ale tento rok boli výstavky o niečo výnimočnejšie.  Do každej výstavky bolo zakomponované číslo 30 a srdečné blahoželanie. A prečo? Lebo tento školský rok oslavuje na naša škola 30 rokov od svojho založenia.

• 29. 9. 2022

Deň bez školskej tašky

Deň inak, aj takto môžeme nazvať prvú výzvu v tomto školskom roku, ktorú žiacky parlament pripravil. Štvrtok 29. septembra 2022 sa uskutočnil Deň bez školskej tašky. Úlohou žiakov bolo priniesť si všetky potrebné pomôcky do školy ako učebnice, zošity a pod. v hocičom inom, len nie v školskej taške. Kreativite sa medze nekládli, a preto sme mohli vidieť naozaj zaujímavé náhrady školskej tašky.

• 7. - 11. 2. 2022

Valentínska pošta

Poteš svojho spolužiaka, spolužiačku, učiteľa.... valentínskou poštou, ktorú môžeš vhodiť do krabice v dňoch od 7. - 11.2.2022

• 15.10.2021

Deň zdravej výživy

V tento deň sa uskutočnila súťaž v aranžovaní ovocia a zeleniny, ktoré prispievajú k zdravej výžive.

• 12.10.2021

Modročierny deň

V utorok 12. októbra 2021 sa jednotlivé ročníky obliekli do kombinácie modrej a čiernej farby.

Farebný školský rok

Žiaci školy sa obliekajú do vybranej farby: biely deň, modrý deň, červený  deň. laughcheeky

Červená stužka

Červená stužka – červený deň – celoslovenská kampaň Červená stužka v boji proti HIV/AIDS