• Školská jedáleň

• Objednávanie, odhlasovanie a výdaj stravy

• Odovzdaním zápisného lístka je stravník automaticky prihlásený na stravu na celý školský rok.

Povinnosťou stravníka je v prípade neprítomnosti odhlásiť sa:

1. sám cez web stránku školy,

2. osobne alebo telefonicky v kancelárii ŠJ na tel. č. 057/443 23 85

Odhlásenia mailom neprijímame !!

Každú zmenu v stravovaní (vyhlásenie, prihlásenie, nepravidelné stravovanie, ukončenie stravovania)  je povinné nahlásiť v pracovných dňoch najneskôr do 14.00 hod predchádzajúceho dňa.  V prípade školských prázdnin alebo riaditeľského voľna je možné odhlásenie v posledný vyučovací deň do 14.00 hod. na ďalší vyučovací deň.

Za odhlasovanie z obedov je zodpovedný rodič, resp. zákonný zástupca dieťaťa.

Nie je možné odhlásenie ráno na daný deň.

V prípade neodhlásenia , bude stravník vedený ako stravujúci sa  a vzniknutý nedoplatok bude musieť uhradiť.  Posledný deň kalendárneho a školského roka sa musia stravníci odhlásiť 48 hod vopred. Prvý deň choroby  je možné  stravu odniesť vo jednorázovom obedári, ale školská jedáleň nezodpovedá za kvalitu stravy mimo stravovacích priestorov ŠJ. Na ostatné dni choroby alebo inej neprítomnosti je potrebné sa zo stravy odhlásiť.

Z  hygienického hľadiska sa obed do obedára nenaberá.

Za neodobratú a včas neodhlásenú stravu sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.

Odhlásené obedy budú odpočítané v nasledujúcom období.

Ak sa stravník neodhlási zo stravy, nesmie obedovať miesto neho iná osoba bez oznámenia v kancelárii ŠJ.