• Euroscola

• Horný a Dolný Zemplín spojení pre Euroscolu

• 22.11.2017 11:41
        • Euroscola na cestách. Tak by sa dala definovať ďalšia aktivita sexty k projektu Euroscola. V stredu 25. 10. 2017 študenti gymnázia zavítali na Cirkevnú strednú odbornú školu sv. Jozafáta v Trebišove. Na tejto škole si študenti oboch škôl vymenili poznatky o Európskej únii. Študenti sexty si pripravili prezentácie k Európskej únii, spotrebiteľským právam, obchodnej politike EÚ a malý eurokvíz, v ktorom si mohli overiť svoje vedomosti. Učitelia CSOS pripravili študentom sexty besedu na tému Zdravá výživa a kvalita potravín.  Predstavili im zdravé jedlá pripravené zo zdravých surovín. Nakoniec ich čakala malá degustácia 3 jedál.  Študenti sexty odchádzali z Trebišova s výbornými pocitmi a obohatení o nové vedomosti a zážitky.

Mgr. Anna Kavčaková