• Školský kaplán

• Mgr. Peter Pasternák

• Na našej škole učím rok (od septembra 2020). Od 1.7.2021 som poverený duchovnou správou školy oficiálne ako školský kaplán.
              Z tejto služby sa veľmi teším, keďže som človek, ktorý rád žije s ľuďmi v spoločenstve. Som k dispozícii naším žiakom, študentom, ich rodičom i našim zamestnancom predovšetkým ako kňaz, ale aj ako učiteľ. Učím predmet katolícke náboženstvo a organizujem duchovný život. Najradšej spovedám a slúžim svätú omšu, keďže skrz tieto sviatosti je nám Kristus veľmi blízko. Teším sa tiež z každej modlitbovej a duchovnej iniciatívy.
              Ak sa chce niekto porozprávať, poradiť alebo vyspovedať som k dispozícii cez prestávky alebo počas duchovných obnov, stačí ma osloviť alebo kontaktovať.

Nájdete ma: katechetická učebňa, zborovňa na II. poschodí, kaplnka.

Kontakt: peter.pasternak@csshe.sk