• Krúžky

Hravá angličtina (1. ročník ZŠ) Mgr. Ján Bačišin

Budeme sa hrať :)

Tenis (1. - 4.  ročník ZŠ) Mgr. Ján Bačišin

Získate základy tenisovej hry.

Z každého rožku trošku (2. ročník ZŠ) Mgr. Jana Hobľáková

Náplňou krúžku bude venovanie sa rozmanitým činnostiam, ktoré sú zamerané na pohybové aktivity, výtvarné aktivity, záujmové vzdelávanie a rozvíjanie komunikačných schopností v anglickom jazyku i čitateľskej gramotnosti.

Športovo - pohybové hra pre dievčatá (2. - 4. ročník ZŠ) Mgr. Lenka Mocáková

Krúžok bude zameraný na všestranné pohybové aktivity /loptové hry, florbal, tenis, ľahká gymnastika a atletika, ktoré pomôžu dievčatám rozvíjať šikovnosť, ohybnosť, silu a pevnú vôľu.

Vretienko (4. ročník ZŠ) Mgr. Eva Jakubová

Krúžok je zameraný na rozvoj dramatizácie, hudobných, kreatívnych, pohybových schopností a zručností, nácvik piesní a tancov na ľudovú nôtu.

Prírodovedko (1. - 4. ročník ZŠ)  PaedDr. Alena Šatníková

Máš rád prírodu? Chceš sa dozvedieť viac aj o ochrane a tvorbe životného prostredia? Si na správnej adrese! PRIDAJ SA K NÁM! Prírodovedno - environmentálny krúžok je zameraný na bádanie a skúmanie prírody, zlepšovanie a ochrany životného prostredia. Hodiny prebiehajú v teréne, v prírode a v školskom okolí.

II STUPEŇ + GYM:

Zábavná informatika (2. st. ZŠ) Mgr. Jaroslav Rovňák

Rád objavuješ nové a zábavné veci na počítači? Máš rád výzvy a nebojíš sa hrať s hračkami modernej doby? Príď k nám! Programujeme micro:bity, drony, fotíme a natáčame video!

Fyzikálno - chemický krúžok (1. - 9. roč. ZŠ, gymnázium)  Mgr. Renáta Hojdanová

Radi robíte pokusy a poznávate zákonitosti? Ak áno, ste v správnom krúžku. Experimentovať budeme po vyučovaní v chemickom laboratóriu a vo fyzikálnej učebni. i

Príprava na Testovanie 9 – MAT, SJL - kvarta Mgr. Monika Drábová, Mgr. Beáta Kerekaničová

Ak sa chceš dobre pripraviť na testovanie 9 z matematiky a slovenčiny, ponúkame ti pomocnú ruku. Je len na tebe, či ju prijmeš.

Príprava na Testovanie 9  – MAT, SJL - IX. A Mgr. Monika Drábová, Mgr. Dominika Taňkošová

Venture - kurz štúdia biblie pre tinedžerov Mgr. Peter Kuriško, PaedDr. Mária Čiefová

Cieľom tohto kurzu je spoznať celý príbeh Biblie od stvorenia sveta po Apokalypsu. Oboznámiš sa s hlavnými udalosťami a postavami Svätého písma zábavným a ľahkým spôsobom. Nájdeš odpovede na ťažké otázky a budeš mať aj priestor na diskusiu. Videá a materiály budú v anglickom jazyku. Stretnutia budú prebiehať vo štvrtky popoludní.

Deutschclub (starší žiaci ZŠ, gymnázium) Mgr. Daniela Chalachanová

Chceš si zlepšiť svoje jazykové zručnosti v nemčine? Staň sa členom Deutschclubu! Využívať budeme aj digitálne technológie a možno zablúdime i do parku, či prírody.

Nájdi si čas aj pre seba (dievčatá z gymnázia)  Mgr. Monika Drábová

Potrebuješ zhodiť zopár kíl, posilniť svoje svalstvo, získať lepšiu kondičku? Príď s nami cvičiť podľa najnovších trendov. (Emma fitness, BurpeeGirl, Eleni fit,...) https://www.youtube.com/watch?v=KSxOGIzCZmA Vzájomne sa podporíme v dosahovaní svojich vytýčených cieľov.

Biblický krúžok (5. - 9. roč., kvarta - oktáva) Mgr. Róbert Karpiel

Chceš porozumieť najznámejšej knihe sveta? Biblický krúžok ponúkne nové pohľady na Sväté písmo a umožní Ti kvalitnú prípravu na Biblickú olympiádu (tohto roku to budú knihy Evanjelium podľa Jána, Genezis 12-36, Daniel 1- 6,13). Fanklub krúžku bude podporovať našich reprezentantov na súťaži Biblickej olympiády.

Dobrovoľníctvo (žiaci gymnázia) Mgr. Renáta Hojdanová

Zmena nepríde, ak budeme čakať na niekoho iného, alebo na iný čas. My sme tí, na ktorých sa čaká. My sme zmena, ktorú hľadáme. Najlepší spôsob, ako sa necítiť bezmocný, je zobrať sa a začať niečo robiť. Nečakaj na dobré veci, ak ty začneš robiť dobré veci, naplníš svet a sám seba nádejou. Čakáme Ťa.

Športový krúžok (žiačky ZŠ a SŠ) Mgr. Jozef Bačovčin

Pre žiačky II. stupňa ZŠ a gymnázia pripravujeme športový krúžok, ktorý bude zameraný na športové hry (volejbal, florbal, stolný tenis, bedminton, basketbal), prípadne tréning v posilňovni. Pozývame žiačky, ktoré chcú reprezentovať školu alebo urobiť niečo pre svoje zdravie.

GOD in secular films (gymnázium) Mgr. Jakub Pichoňský

Máš rád svetské filmy a chceš vidieť ako cez nich môže hovoriť sám BOH? Tak príď a spoznaj v mnohých ukážkach paralely Božích odkazov v tých najkultovejších filmoch sveta zo štúdia MARVEL, DISNEY, PIXAR, NEW LINE CINEMA, 20th CENTURY alebo iných svetových tvorcov. Nech pri spoločne strávených chvíľach, dobrom čaji alebo „káve“ a pútavých diskusiách zažijeme atraktívne hľadanie Božieho hlasu v srdci každého z nás ...

Matematika bezbolestne (kvinta, sexta) RNDr. Silvia Krempaská

Čísla, zlomky, výrazy prepočítaj dva razy. Ak chceš vedieť matiku, nezostávaj v kútiku.

Mladý žurnalista PhDr. Daniela Hojdanová

Snívaš o štúdiu žurnalistiky? Príprava začína už teraz! Informuj spolužiakov o dianí na škole! Staň sa členom redakčného tímu nového školského časopisu a začni žiť svoj sen!

Maturita zo SJL v malíčku (oktáva, IV. AG) PhDr. Daniela Hojdanová

Chceš úspešne a bez stresu zvládnuť maturitnú skúšku zo SJL? Tak neváhaj a príď. Spoločne vyriešime nevyriešiteľné úlohy NÚCEM-u.

Príprava na medicínu - riešenie testovníc (III. AG, septima, IV. AG, oktáva) PaedDr. Ivana Bučeková, Mgr. Lenka Kosťunová

Je medicína tvoj sen a máš pocit, že ti je na míle ďaleko? Tak nebuď lenivá/ý, využi šancu a príď.